Usługi fotograficzne

Szanowni Państwo, odwiedzający moją stronę…

W odpowiedzi na telefoniczne, mailowe i osobiście zadawane pytania o to czy i jakie ewentualnie usługi fotograficzne zdecydowałbym się wykonać… dokładam niniejszą podstronę, by choć w przybliżeniu zarysować zakres usług z dziedziny fotografii jakich wykonania się podejmuję.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – wykonuję reportaże z ceremonii zaślubin w kościele oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego, nie fotografuję jednak uroczystości weselnych. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest wykonanie grupowego zdjęcia gości weselnych i pierwszego tańca Pary Młodej. SESJA ŚLUBNA – w dowolnym plenerze czy wnętrzu wybranym przez Parę Młodą. Zdjęcia ślubne przekazuję w postaci cyfrowej lub wydruków, odbitek fotograficznych. Przyjemność wklejania zdjęć do albumów, zamawianie fotoksiążek i oprawianie zdjęć w ramki…. pozostawiam Nowożeńcom 😉
fotografia ślubna
studio fotograficzne malbork

FOTOGRAFIA WNĘTRZ – fotografuję wnętrza na potrzeby stron internetowych, folderów czy jakichkolwiek nośników reklamy. Fotografując wnętrza stosuję również technikę fotografii panoramicznej 360 stopni.
fotografia_hotel_recepcja
gabinet_stomatologiczny_fotografia

FOTOGRAFIA OBIEKTÓW – fotografia budynków wygląda podobnie do fotografii wnętrz. Fotografia panoramiczna pomaga widzowi umiejscowić oglądany obiekt w konkretnym otoczeniu.
Hotel Stary Malbork nocą
fotografia obiektów

REPORTAŻE – wykonuję reportaże wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez plenerowych.
fotografia_koncert
Oblężenie Malborka

INDYWIDUALNE SESJE FOTOGRAFICZNE – wykonuję indywidualne sesje fotograficzne w dowolnym plenerze czy wnętrzu.
Oprócz fotografii cyfrowej, która jest dziś obowiązującym standardem, pracuję również w technikach tradycyjnych oraz w zaliczanej do technik szlachetnych – cyjanotypii klasycznej. Poniżej załączony portret został wykonany w technice cyjanotypii i poddany tonowaniu.  Zamieściłem go , aby dać jasny sygnał, że i dziś możliwe jest zlecenie wykonania odbitki portretu wykonanego w procesie takim jak ponad sto lat temu.
klasyczny portret studio fotografii portretowej

CENNIK USŁUG FOTOGRAFICZNYCH – podanie konkretnych cen wymienionych powyżej usług byłoby niedorzecznością. Każde zlecenie różni się od pozostałych choćby miejscem wykonania czy terminem realizacji dlatego osoby zainteresowane moim fotografowaniem zachęcam do kontaktu i określenia swoich oczekiwań. KONTAKT

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.